K2 helma Varsity PRO tmavě modrá

Chrániče inline

-16 %1249,-

K2 helma Varsity PRO tmavě modrá

  • K2 helma Varsity PRO tmavě modrá 0

dostupnost: do 3 dnů

Velikost:

+ -
1049,- Kč

Cena bez DPH 21%: 866,94 Kč

K2 helma Varsity PRO

Pevná, odolná a maximálně pohodlná helma s ABS Hardshell konstrukcí je vybavena většími vnitřními výstelkami a pokročilým nastavitelným systémem obvodu hlavy MicroFit pro ještě lepší dotažení. Certifikovány i pro cyklistiku.

Inline helma K2 Varsity Pro Blue je stylová helma, která zajistí bezpečí při jízdě na kolečkových bruslích, na kole i na skateboardu.

Helma je vyrobená z kvalitního materiálu, který tvoří pevnou vnější skořepinu ABS Hardshell. Ta zajistí ochranu toho nejcitlivějšího místa těla - hlavy.

Součástí přilby je měkké polstrování, díky kterému předejdete odřeninám a helma vám měkkce přilne k hlavě. Polstrování je navíc odnímatelné, lehce jej tedy v případě potřeby vyčistíte.

Díky kvalitnímu pevnému materiálu helma vydrží i několik sezon, a vy tak nebudete muset každý rok pořizovat nové vybavení.

Přilbu nabízíme ve třech různých velikostech S (48-54 cm), M (54-58 cm) nebo L (58-61 cm), a tak si každý uživatel vybere tu správnou velikost. Menší nedostatky si pak ještě lehce upravíte díky látkovému popruhu s přezkou a pokročilému systému MicroFit pro přesné nastavení obvodu helmy.

cena:

Vybrat pouze: