CCM kolečkové brusle SuperTacks 9350 INT-JR

Inline hokej

-34 %3790,-

CCM kolečkové brusle SuperTacks 9350 INT-JR

  • CCM kolečkové brusle SuperTacks 9350 INT-JR 0

dostupnost: do 3 dnů

Velikost: CCM 2 / US 3 / EURO 35 / 21,8 cm

+ -
2499,- Kč

Cena bez DPH 21%: 2065,29 Kč

CCM kolečkové brusle SuperTacks 9350 INT-JR

Inline brusle CCM Tacks 9350 INT-JR jsou výborné pro hráče inline hokeje, ale i pro velké spektrum nadšenců, kteří si chtějí užít pohodlnou a rychlou jízdu na stezce. Jedinečná kombinace odolného rámu a kvalitních koleček vám dají jistotu na jakémkoliv povrchu.

Můžete si být jisti, že tyto inline brusle se přizpůsobí každému tvaru nohy a vy si tak můžete maximálně užít radost z jízdy. Bruslaři, kteří si potrpí na pohodlí jistě ocení, že se jejich nohy budou cítit jako v bavlnce, díky skvělé podšívce vyrobené z mikrovláken.

Obrovskou předností těchto inline bruslí je odolnost. Nejen podšívka a jazyk, ale také odolný hliníkový rám s kvalitními 72 až 80 mm kolečky a ložisky ABEC 5 vám zajistí dlouhou životnost boty.

Vysoce kvalitní a lehký hliníkový rám společně s kvalitními 72 až 80 mm kolečky zajišťují kontrolovanou, rychlou a ladnou jízdu na každém nerovném povrchu. Vy tak můžete ujet více kilometrů za velmi krátký čas.

3D Injected Boot je nová technologie, která dokáže ergonomicky tvarovat botu a tím pádem posyktuje mnohem větší pohodlí a odolnost.

Uvnitř boty si užijete podšívku z pohodlného kartáčovaného mikrovlákna. Podšívka je odolná proti oděru, proto si její pohodlí užijete naplno i přes desítky hodin strávené na ledě.

Z vnitřní strany pohodlný, z vnější strany dostatečně tuhý. Takový je 7 mm tlustý jazyk těchto bruslí.

Vložky CCM Footbed poskytují chodidlům dobrou oporu a pohodlí. Už vás tak nebudou bolet chodidla ani při dlouhém utkání, při kterém si sáhnete na dno svých sil.

Technologie Dual Fastrame Aluminium zajišťuje větší rychlost, než kdy dříve. Navíc jsou neuvěřitelný lehký a odolný.

Parametry:

  • ložiska: ABEC-5
  • kolečka u velikostí 1 až 3: 4x 72 mm / 82A
  • kolečka u velikostí 4 až 5: 4x 76 mm / 82A
  • kolečka u velikosti 6: 4x 80 mm / 82A