K2 Alexis 84 PRO

Kolečkové brusle

K2 Alexis 84 PRO

 • K2 Alexis 84 PRO 0
 • K2 Alexis 84 PRO 1
 • K2 Alexis 84 PRO 2
 • K2 Alexis 84 PRO 3
 • K2 Alexis 84 PRO 4

dostupnost: SKLADEM

objednám DNES 31.7.zboží dostanu 3.8.2021

dostupnost: Připraveno k odeslání

Velikost:

+ -
4859,- Kč

Cena bez DPH 21%: 4015,70 Kč

K2 Alexis 84 PRO

Inline brusle K2 Alexis Pro 84 z dámské kolekce 2020 jsou ideální volbou pro začínající a mírně pokročilé bruslařky, které od svých bruslí očekávají dobrý poměr mezi rychlostí a ovladatelností za rozumnou cenu. Speciální hliníkový rám dokonale přenese energii a konstrukce rovněž podpoří klenbu chodidla při fitness jízdě.

Nebylo by moudré, nazout si na nohy při první projížďce pekelný stroj. Právě proto brusle osadila středně velká kolečka o průměru 84 mm, která nahrávají výborné stabilitě a ovladatelnosti. Začátečnice tak nezačnou bruslařskou kariéru rozbitým nosem, a přesto jim bude připadat, že jedou velmi svižně. Přilnavou jízdu bez zbytečných vibrací podpoří tvrdost koleček 80A a ložiska ILQ 5.

 • Při průměru koleček 84 mm si užijete rychlou jízdu s důrazem na stabilitu a ovladatelnost.
 • Měkčí kolečka s tvrdostí 80A nahrávají lehčím bruslařkám a ideálně odfiltrují nepříjemné otřesy.
 • ILQ 5 jsou základní ložiska, která začínajícím bruslařkám plně dostačují.
 • Rychloupínací šněrování je jednoduchým a účinným systémem upevnění.
 • Hliníkový rám zajistí ideální přenos energie.

Brusle většinou není pohodlná jako plyšová papučka. To však není případ bruslí K2 Alexis Pro 84, které poskytují podporu klenbě chodidla a zajistí vaše maximální pohodlí. Zesílená konstrukce po stranách nohu zpevní a nedovolí nepříjemné vytáčení kotníku během jízdy nebo nepříjemné nárazy od ulomených větví či létajícího štěrku.

Nešňerujte se do svěrací kazajky, zvolte lehkost a jednoduchost!

Systém zapínání nijak nevybočuje ze standardů zažitých pro rekreační a fitness inline brusle. Stability Plus Cuff podpoří vaše nohy přesně v místech, kde si žádají nejvíc stability a vy tak dostanete pocit nadvlády nad celou jízdou. Jelikož se nejedná o žádný složitý systém z ocele, jsou celé brusle o to lehčí. Tím pádem jsou i všestrannější a nepřekáží dětem ani ženám.

 • Speed Lacing

Brusle jsou vybaveny rychloupínacím systémem K2 Speed Lacing - zavázání bruslí jedním zatažením. Utahování je snadné a rychlé. Tkaničky vedou v jazyku přes uzamykací mechanizmus, kde se po zatáhnutí tkanička sama zajistí. Povolení se provede jednoduchým stisknutím zámku na tkaničkách.

 • K2 Softboot

Patentovaná technologie K2 Softboot přináší lehčí a prodyšnější konstrukci vnitřní boty. Kombinace odolných a přitom měkkých materiálů spolu s testovanou anatomií jsou extra pohodlné. Léta vývoje a pokroku dotáhly pohodlí vaší nohy až k samé dokonalosti.

Velikostní tabulky

Velikostní tabulky K2 Alexis 84 PROVelikostní tabulky K2 Alexis 84 PRO

cena:

Vybrat pouze:

DOPRAVA ZDARMA K2 Alexis 90 BOA
K2 Alexis 90 BOA 6209,-
DOPRAVA ZDARMA K2 F.I.T. 90 BOA
K2 F.I.T. 90 BOA 6209,-
DOPRAVA ZDARMA K2 Alexis 84 PRO
K2 Alexis 84 PRO 4859,-
DOPRAVA ZDARMA K2 Marlee BOA 2020
K2 Marlee BOA 2020 3119,-