MICRO Maxi Deluxe skládací Volcano Grey LED

Skládací koloběžky

-10 %3890,-

MICRO Maxi Deluxe skládací Volcano Grey LED

 • MICRO Maxi Deluxe skládací Volcano Grey LED 0
 • MICRO Maxi Deluxe skládací Volcano Grey LED 1
 • MICRO Maxi Deluxe skládací Volcano Grey LED 2
 • MICRO Maxi Deluxe skládací Volcano Grey LED 3
 • MICRO Maxi Deluxe skládací Volcano Grey LED 4

dostupnost: do 3 dnů

DOPRAVA ČR ZDARMA !!

+ -
3490,- Kč

Cena bez DPH 21%: 2884,30 Kč

MICRO Maxi Deluxe skládací Volcano Grey LED

Maxi Micro Deluxe Volcano Grey skládací LED je zábavná a stabilní koloběžka v šedé barvě určená pro děti od 5 do 12 let. Zatáčí přenášením váhy, jízda je tak zábavnější a je velmi podobná skateboardingu nebo snowboardingu.

Maxi Micro Deluxe Volcano Grey skládací LED je bezpečná, stabilní a zábavná koloběžka v šedé barvě, určená pro starší děti, juniory a teenagery s doporučenou nosností do 50 kg.

Maxi Micro bylo původně určeno jako následný produkt pro děti, které vyrostly z Mini Micro. Maxi se postupem času stalo samostatným trendovým produktem pro juniory a teenagery.

Nášlapná deska řady Maxi Deluxe má zvýšenou tuhost a stabilitu, ke které přispívají i dvě zadní kolečka. Díky této tuhosti zvládne koloběžka krátkodobou zátěž i 70 kg, i když předepsaná nosnost je 50 kg.

Na horní části nášlapné desky je designový silikonový nápis, který zabraňuje sklouznutí nohy z desky. V zadní části je nad zadními kolečky nášlapná brzda a reflexní prvky. Všechny hrany desky jsou zaoblené pro zvýšení bezpečnosti při manipulaci.

Řídící tyč je eloxovaná v barvě designu koloběžky a je výškově nastavitelná v rozsahu od 68-92 cm nad zemí. Je možné ji kdykoliv jednoduše a rychle vyjmout z nášlapné desky, čímž ušetříte místo pro uskladnění.

Rukojeti řídítek jsou z kvalitních materiálů a na okrajích mají ochranný prvek, který zabraňuje uklouznutí ruky do strany, chrání prsty při těsném průjezdu kolem pevných překážek, ale ochrání třeba i lak auta, když to jezdec neodhadne.

O zatáčení se stará jedinečný mechanismus, který zatáčí nakloněním řídící tyče a přenesením váhy. Jezdec má při jízdě na asfaltu podobné pocity jako při surfování, jízdě na snowboardu či skateboardu.

Pohyb Maxi Micro Deluxe zajišťují celkem 4 kolečka s kvalitními ložisky. Přední dvě kolečka mají velikost 120 mm. Jsou osazena LED světly, která nepotřebují baterii a která začnou svítit ve chvíli, kdy se koloběžka rozjede. Zadní dvě 80 mm kolečka jsou umístěna na středové ose tak, aby nepřekážela odrazové noze ani při mohutném odrazu.

Maxi Micro Deluxe je velice zábavná koloběžka s výrazným zážitkem při jízdě na kratší vzdálenosti. Pokud potřebujete překonávat delší vzdálenosti, doporučujeme pro starší děti koloběžky typu Speed+ nebo Flex a pro mladší děti základní řadu Sprite nebo Cruiser.

Jedinečnost:

 • zatáčí přenesením váhy a nakloněním řídící tyče
 • nastavitelná výška řídítek
 • bezpečné a intuitivní ovládání
 • klasická výškově nastavitelná řídítka ve tvaru T pro větší stabilitu při řízení
 • protiskluzové nápisy na desce
 • snadné skládání
 • moderní a stylový design

Parametry:

cena:
-10% MICRO Mini Deluxe Pink
MICRO Mini Deluxe Pink 2390,- 2150,-
-7% MICRO Mini Classic Orange
MICRO Mini Classic Orange 1490,- 1390,-
-7% MICRO Mini Classic Yellow
MICRO Mini Classic Yellow 1490,- 1390,-
DOPRAVA ZDARMA -10% MICRO Maxi Deluxe skládací Volcano Grey LED
MICRO Maxi Deluxe skládací Volcano Grey LED 3890,- 3490,-